Životní pojišťovna: Revize dětských pojistek

By | 1 března, 2023

Úvod:

Life Insurance Corporation je největším tvůrcem politik v Indii pod kontrolou indické vlády. Pojištění je smlouva, která vyplácí částku peněz pojištěnému (nebo jeho pověřené osobě) v době plnění smlouvy. LIC nabízí širokou škálu zásad napříč různými sloty a skupinami zákazníků. Životní pojištění v Indii vzniklo před více než sto lety. Společnost LIC je tvůrcem politiky již více než století. Politiky mohou vytvářet všechny věkové skupiny, ale nejlepší výhody mají senioři a děti.

Zásady pro děti:

Dětské pojistky nabízené LIC jsou nejlepší ve srovnání s jinými pojišťovnami. Tyto zásady jsou univerzální a lze je přizpůsobit vašim potřebám. Všechny tyto pokyny mají stejné rozložení. S pojistkou můžete začít dříve, než vaše dítě dosáhne 12 let, a můžete si vybrat věk zralosti. Rozsah začíná od 18 do 25 let v závislosti na kariérním plánu vašeho dítěte. V současné době LIC nabízí dvě schémata pro děti.

New Kids Cashback Scheme:

Plán vrácení peněz New Kids je nepropojený, participující, individuální plán vrácení peněz životního pojištění. Dodává se s popisem Děti rostou velmi rychle. Tento plán poskytuje všechny tři výhody smrti, přežití a zralosti.

Pohřebné zahrnuje jednorázovou částku v případě předčasného úmrtí. Dávky při přežití zahrnují výběry v pravidelných intervalech, zatímco dávky při splatnosti zahrnují celou pojistnou částku plus dávky při splatnosti. Díky výhodám pro přežití je tento plán vhodný pro vzdělávání vašeho dítěte, manželství a další aktivity. Dávka přežití zahrnuje fixní 20% výplatu při každém výročí plánu. Získáte také účastnický zisk, o kterém rozhoduje LIC na čtvrtletní bázi. Můžete si vybrat mezi různými výhodami pro přežití a smrt. To bude stačit Nejlepší plán pojištění dítěte v lic.

Platit můžete měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně. Minimální částka je 1 00 000 rupií a maximální není omezena.

Plán Jeevana Tharuna:

Jeevan Tharun Plan je speciální plán pro výdaje vašeho dítěte na vzdělání. Tento plán vám poskytuje všechny čtyři výhody výše uvedeného plánu, ale u každé výhody má jiné sazby a možnosti. Minimální věk pro zralost je 20 let a možnosti pozůstalostních dávek jsou více orientovány na vzdělání.

Tento plán vám poskytuje čtyři možnosti pro přežití a zralost, takže je všestrannější. Můžete si vybrat procento dávek pro přežití a zralost. Možnosti přežití jsou nula, 5 %, 10 % a 15 % ročně. Opce na stejnou dávku při splatnosti jsou 100 %, 75 %, 50 % a 25 %. Tím je zde tato politika Nejlepší politika pro budoucnost vašeho dítěte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *