Životní pojištění pro cizince – Kritická ochrana pro vaši rodinu

By | 11 března, 2023

Pokud jste cizí státní příslušník, který v současné době pracuje nebo žije v jiné zemi, měli byste zvážit uzavření zahraničního životního pojištění jako součást své globální strategie správy majetku. Život není nikdy předvídatelný, a to platí ještě více, když žijete na neznámém místě, kde jste vystaveni jiným nebezpečím než doma.

Mnoho expatů si myslí, že pokud mají uzavřenou životní pojistku ve své domovské zemi, budou kryti pro vše, co by se jim mohlo stát při pobytu v zahraničí. To může být nákladná chyba, protože v mnoha případech nemusí být životní pojištění sjednané ve Spojeném království nutně platné pro události, ke kterým dojde v jiné zemi. To znamená, že vaši blízcí nebudou mít prospěch z vložených zásob, ale znamená to, že platí za produkt, který je v podstatě bezcenný.

Nevyhnutelné skutečnosti života

Zahraniční životní pojištění je jediný způsob, jak si můžete být jisti, že ochráníte svou rodinu v případě předčasného úmrtí. Nikdo z nás nechce uvažovat o možnosti zemřít mladý nebo nechat své blízké napospas bez nás – ale smrt je skutečností života, které se nemůžeme vyhnout a nikdy nevíme, kdy nás navštíví. Máme odpovědnost zajistit, aby bylo o naši rodinu postaráno a zámořské životní pojištění vám poskytlo klid.

Představte si, že jste na minutu nemocní a mohlo by vás to zabít. Pokud máte manžela nebo manželku nebo děti žijící s vámi v zahraničí, jak budete fungovat vy a vaše běžná mzda? Pracovník na dohodu je často jediným výdělečně činným členem rodiny. V době vaší smrti bude mnoho věcí, které budete dělat s vašimi financemi; Vaše rodina se může chtít vrátit do své domovské země, což může vyžadovat lety, dopravu, zálohu na novou nemovitost a mnoho dalších výdajů.

Pomoc, když je potřeba

Kromě těchto výdajů nabízí vaše krajanské životní pojištění hotovost, která pomůže vaší rodině zotavit se z tragické ztráty a splnit své finanční závazky. Můžete ho dokonce potřebovat na pokrytí nákladů na pohřeb nebo repatriaci vašeho těla. Zaplacením zahraničního životního pojištění si můžete odpočinout s vědomím, že se vaše rodina nebude muset bát, že vás ztratí. Pokud ještě nemáte politiku, je dobré kontaktovat mezinárodního konzultanta v oblasti správy majetku a okamžitě se rozjet – nikdy nevíte, co bude za dalším rohem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *