Životní pojištění bez lékařské prohlídky

By | 27 února, 2023

S potřebou okamžitého pojistného krytí přichází potřeba lepšího životního pojištění bez lékařského vyšetření. Mnoho lidí volí tuto politiku před tradičním pojištěním kvůli mnoha výhodám, které s sebou nese povinná lékařská prohlídka. Během několika hodin můžete obdržet cenovou nabídku, zatímco je vyžadována lékařská prohlídka, která vám může trvat několik týdnů nebo měsíců. Takže po celé té době můžete krytí odepřít. Níže jsou uvedeny některé z důvodů, proč lidé používají tuto flexibilní politiku:

Zdravý stav

V poslední době byly mnoha lidem odepřeny citáty jen proto, že trpí různými nemocemi. Společnosti se zdráhají těmto jednotlivcům poskytnout krytí, protože se obávají rizika pro veřejnost, pokud předčasně zemřou. Pokud však neproběhne žádné lékařské vyšetření, společnosti si nedělají starosti s onemocněním, kterým jejich zákazníci trpí, i když někdy může být vyžadována jednoduchá lékařská zpráva.

Nemusíte měnit svůj životní styl a práci

Mnoho pojišťoven se zdráhá poskytovat pojistné krytí lidem, kteří vedou nebezpečný životní styl nebo žijí v nebezpečných oblastech. Je to proto, že rizika, kterým jsou vystaveni, se pravděpodobně vyskytnou rychleji, než se očekávalo. Pokud však neexistuje žádná lékařská diagnóza, ať už jste parašutista, zápasník nebo bojovník sumo, který je někdy ve vleku smrti, máte citáty k dispozici také.

Naléhavé

Žádné lékařské vyšetření znamená nedávat lékařům mnoho zpráv k analýze. To obecně zrychluje extrahování nabídek. Zajímavé je, že vaše pokrytí může trvat několik hodin nebo minut, ale měsíce, pokud jsou lékařské testy povinné.

Jednoduché postupy

Žádné lékařské testy se snadno promítnou do menších a jednodušších procedur a procedur. Nemusíte se neustále drbat na hlavě, když se pohybujete z místa na místo. Také nemusíte řešit složitá slova lékařů.

Flexibilita

S mnoha společnostmi, které nabízejí online žádost, můžete snadno požádat o cenovou nabídku během několika minut, aniž byste opustili svůj domov. Online platební metody jsou také na dosah ruky, aby byl proces ještě méně stresující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *