Životní pojištění a realitní plány – ochrana vašeho majetku před daní z nemovitosti

By | 25 února, 2023

Nemovitosti a plány nemovitostí mají pro běžného diváka svá vlastní tajemství. Je to svět složitých daňových pravidel a předpisů, kde se zděděný majetek zdaňuje při smrti. Jak to může ovlivnit vás a váš současný majetek?

Za prvé, co je to majetek? Jednoduše řečeno, je to celkový součet všech vašich aktiv, včetně vašeho domova, auta, penzijního fondu a dalších penzijních fondů, sběratelů a případně hodnoty vašeho podnikání mínus veškeré závazky. Do hrubého majetku je také zahrnuto jakékoli životní pojištění držené vlastníkem nemovitosti.

Když si koupíte životní pojištění, stanete se vlastníkem tohoto aktiva a stane se součástí vašeho majetku. Pokud například během svého života ušetříte 250 000 dolarů a chcete je přenechat svým dětem, bylo by to aktivum. Vytvořili jste okamžité bohatství tím, že jste se svými dětmi vlastnili životní pojistku ve výši 250 000 USD; Rychlý majetek. Stejný výsledek.

Majetkové daně byly zavedeny na konci 19. století jako způsob přerozdělování bohatství. V důsledku toho je systém daně z nemovitosti založen na dani od příjemců majetku (např. dětí) a platí se do 9 měsíců po smrti druhého z manželů v běžné rodinné situaci. Sazba daně je 18-45 procent. Velmi velký daňový účet, který může kdokoli zaplatit.

Existuje dlouhý seznam bavičů, herců, zpěváků a obchodníků, kteří neměli po smrti plán na majetek. Joe Roby vlastnil Miami Dolphins ve fotbale v roce, kdy nebyli poraženi a vyhráli Superbowl. Byl právníkem, milovníkem sportu a bystrým obchodníkem. Ale když zemřel, zanechal obrovský majetek s více než 47 000 000 $ na daních z majetku a žádný plán na majetek. V důsledku toho se dědicové ocitnou v nejhorší noční můře rodinných vztahů a nakonec prodají fotbalový tým za výhodnou suterénní cenu…jen aby zaplatili daně.

Naproti tomu Jackie Onassis a Malcolm Forbes za sebou zanechali velké jmění s malou daňovou povinností díky věrnému a inteligentnímu používání životního pojištění.

Jak do toho zapadá životní pojištění? Poté, co právník a účetní zhodnotí nemovitost, aby z nemovitosti odstranil aktiva (jako je charitativní organizace), dojde k čistému zdanitelnému majetku a vypočítá se odhadovaná daňová sazba a daň z nemovitosti. Např. Předpokládá se, že nemovitost v hodnotě vyšší než 2 000 000 $ roční vyloučení z daně z nemovitosti zaplatí 2,5 milionu $ na dani z nemovitosti.

Pojištění připravuje to, čemu se říká pozůstalostní životní pojištění.

Politika „druhé smrti“ pojišťující 2 osoby na plán. Je snazší psát o 2 životech než o jednom, takže méně zdravý manželský partner může získat lepší prémii kvůli nezdravému manželovi.

Dávka při úmrtí je vypsána na základě odhadované částky daně z nemovitosti, v tomto případě 2,5 milionu dolarů, a příjemci jsou děti. Na zaplacení daně z nemovitosti mají 9 měsíců.

Irevocable Life Insurance Trust (ILIT) je vytvořen, aby chránil pojistku a likvidoval ji z pozůstalosti. Pamatujte si, že vlastnictví životního pojištění vytváří okamžitý majetek pro majetek. ILIT udržuje politiku jako vyloučené aktivum mimo pozůstalost.

Když zemře první z manželů, neplatí se žádná daň z nemovitosti, takže se neplatí žádná dávka při úmrtí. Když druhý z manželů zemře, daň z nemovitosti je nyní splatná, ILIT je vyřešen a výnosy ze životního pojištění ve výši 2,5 milionu dolarů jsou uvolněny. Příjemci nyní mají částku na zaplacení daně z nemovitosti. Nemusí se starat o prodej majetku jen kvůli zaplacení daní, rodinné vztahy se kvůli daním nemění a majetek je zachován.

Mohlo by se vám to stát? mohlo by být. Řekněme, že máte příbuznou, tetu Maryam, která má nějaký majetek. Máte dům, malou firmu, penzijní fond, sběratelské předměty, jako je umění, šperky, auta nebo známky atd. A vy si říkáte: „Hele.. nejsem bohatý!“ Nakonec teta Mary zemře a zanechá vám 100 akrů prvotřídních nemovitostí v Maine a současná hodnota tohoto majetku vás činí lepšími, než je osvobození od daně z nemovitosti, a nyní, pokud zítra zemřete, vaše děti budou muset zaplatit daň z nemovitosti do 9. měsíce. . Viděl jsem, že se to stalo.

Doufejme, že vám tento článek poskytl pohled na to, jaké může být plánování nemovitostí. Využití týmu realitních účetních, právníků a makléřů životního pojištění pro daň z nemovitostí ochrání vše, co jste tvrdě dřeli přidělit své rodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *