Význam zdravotního pojištění pro zahraniční studenty Bezhotovostní likvidace pojistných událostí

By | 11 března, 2023

Co když se jako zahraniční student náhodou ocitnete v nemocnici a nebudete mít hotovost? Vedení nemocnice předloží vaši průkazku pojištěnce a bude trvat na provedení platby. Jak lze proboha najít nejbližší bankomat v nové nebo cizí zemi, když je někdo zraněn?

Jedním z běžných problémů, s nimiž se tito zahraniční studenti potýkají, je, že jejich pojištění přímo neřeší nároky na nedostatečné financování. Pokud jste mezinárodní student, který se chce chránit před podobnými incidenty, ujistěte se, že jste uzavřeli studentské pojištění od renomovaného poskytovatele.

Hotovostní vypořádání umožňuje zahraničním studentům získat ošetření v nemocnicích a zařízeních předložením jejich zdravotní karty. Díky bezhotovostnímu vyrovnání váš zahraniční student zdravotní pojišťovny uhradí účet, který přímo ulehčí finanční zátěž.

Pohotovostní asistenční služba v pojišťovně může jednoduchým telefonátem zajistit sanitku na zvláštní přání nebo instruovat nemocnici, aby vám připravila pokoj a také se zkoordinovala s chirurgem. Kromě toho je na tomto případu skvělé, že při jeho použití k vypořádání bezhotovostních nároků nejsou účtovány žádné další poplatky.

Pojišťovny vedou seznam preferovaných nemocnic pro vypořádání přímých bezhotovostních nároků. Obdobné vyřízení reklamace je u návštěv lékaře; Jinými slovy, pojišťovna může vyúčtovat přímo s ordinací.

Také je uklidňující vědět, že neexistuje žádná věková hranice pro získání přímé hotovosti bez nároku prostřednictvím pojišťoven. Zahraniční studenti a jejich rodinní příslušníci mohou těžit z přímého zpracování žádostí o podfinancování v USA.

Při výběru pojištění zahraničního studenta se ujistěte, že se zdravotním pojištěním zahraničního studenta je nabízena přímá bezhotovostní likvidace škod. To je důležitá vlastnost, která je u nových lidí v Americe často přehlížena. Požádejte o pomoc dobrého agenta, abyste našli cenově dostupný plán.

Váš mezinárodní studentský poradce na univerzitě nebo vysoké škole vám může někdy pomoci vybrat vhodný plán. Univerzita může vyžadovat, aby pojišťovna vyplnila určité formuláře pojištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *