Výhody a potřeby soukromého zdravotního pojištění

By | 4 března, 2023

Veškerý život vystavený zdravotním rizikům bude mít soukromé pojištění kromě skupinového a státního pojištění. Mnoho zemí oceňuje soukromé zdravotní pojištění, aby povzbudilo občany, aby měli své vlastní.

Výhody soukromého zdravotního pojištění namísto spoléhání se na Medicare a systém veřejných nemocnic jsou:

 • Při několikadenní jízdě v posteli si člověk může užívat luxusu, jako je televize nebo telefon pro zábavu.
 • Když nastanou nouzové situace, zkrátí se čekací doba.
 • U soukromého zdravotního pojištění je možné objednat se k lékaři na urgentní ošetření.
 • Člověk si může vybrat svého lékaře sám. Mnozí možná chtějí mít dlouhodobě rodinné lékaře.
 • Osoba může požádat o soukromé oddělení, kdykoli se mu to hodí.
 • Páry a jednotlivci by měli uzavřít soukromé pojištění
 • Dodatečné pokrytí
 • Nízká platba.

Kdo má ze soukromého zdravotního pojištění největší prospěch?

Někdy jsou určité věci pro určité lidi výhodnější než jiné. Tímto způsobem mají ze soukromého zdravotního pojištění největší prospěch:

 • Starší lidé: Mnoho situací, mnoho vztahů a celkový zdravotní stav se v této fázi života pokazí.
 • Špatné zdraví: Lidé, kteří jsou od dětství pomalí ke zdraví, mohou jít do tohoto plánu.
 • Sportovec: Sport, o kterém je známo, že je nebezpečný, může ohrozit vaše zdraví. Soukromé pojištění se tak stává velmi proveditelným.
 • Vysoce rizikové aktivity: Kromě sportu mají některé jiné aktivity větší souvislost s rizikem života. Například lidé, kteří pracují se stroji, chemickými továrnami, azbestovými továrnami a dalšími.
 • Bezdětné páry si mohou uzavřít soukromé zdravotní pojištění, protože to je během in-vitro léčby dostupnější a praktičtější.
 • Kromě toho léčba in vitro není úspěšná v jedné studii, v závislosti na kvalitě ženy může vyžadovat několik zkoušek. Proto je vyžadováno soukromé zdravotní pojištění, které pokryje všechny aspekty, jako je naše pohodlí.

Veřejný systém a soukromé zdravotní pojištění

Veřejné zdravotní pojištění, i když s mnoha úlevami, nemůže pokrýt velký luxus, ubytování a nouzovou dopravu a léčebné výlohy v nemocnicích. Rovněž se nepodařilo pokrýt optické, zubní a fyzioterapeutické ošetření.

Soukromé zdravotní pojištění zajišťuje, že můžete spravovat své vlastní nepředvídané události. Peníze nikdy nezabrání lidem dělat věci. Vlastní touha vybrat si nemocnici, lékaře, dobu a cenu aplikace!

Role individuálního pojistného trhu

Velkou roli v McCainově plánu hraje individuální pojistný trh. Jeho navrhované změny daňového zákoníku by povzbudily více lidí, aby si koupili vlastní pojištění a umožnili by jim koupit pojištění z jiných států.

I když by to rozšířilo výběr pro zdravé lidi, umožnění nákupů přes státní hranice by nakonec v některých státech odstranilo ochranu spotřebitelů a omezilo přístup pro seniory a osoby se zdravotními problémy. McCain navrhl rozšíření státních vysoce rizikových fondů, aby pokryly již existující podmínky.

Obama navrhl národní burzu zdravotního pojištění, kde si malé podniky, osoby samostatně výdělečně činné a lidé bez pojištění mohou kupovat soukromé nebo veřejné plány podobné těm, které jsou nabízeny členům Kongresu a federálním zaměstnancům.

Malé podniky mají nárok na daňové úlevy, které pomáhají kompenzovat náklady na pojistné, a cenová dostupnost pro rodiny je zajištěna prostřednictvím prémiové pomoci na pohyblivé stupnici založené na příjmu.
Pojistitelé nemohou odmítnout žadatele nebo účtovat vyšší pojistné z důvodu již existujících podmínek nebo jiných zdravotních rizik.

„Senátor Obama navrhl vybudovat široké rizikové fondy systému, posílit velké pokrytí sponzorované zaměstnavateli a rozšířit Medicaid a státní Dětský program zdravotního pojištění, aby se rozšířil trh s individuálním pojištěním o ochranu spotřebitele, výhody a prémiovou asistenci související s příjmem,“ uvedl senátor. hlavní autor zprávy a viceprezident fondu Commonwealth, řekla asistentka Sarah Collinsová.

„Plán senátora McCaina by přesunul pokrytí od zaměstnavatelů na individuální trh;
Umožnění lidem, aby si sami zvolili pojištění, by však mohlo způsobit, že krytí bude nedostupné nebo nedostupné pro lidi, kteří jsou starší nebo mají vážná zdravotní rizika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *