Výběr správného životního pojištění: CFG vs lesníci

By | 4 března, 2023

Většina lidí si uvědomuje, že potřebuje životní pojištění, ale s tolika možnostmi dopravců, plánů, podmínek, jezdců a sazeb může být obtížné zjistit, která politika je pro vaši rodinu nejlepší. Porovnáme v tomto článku Životnost CFG bezpečného štítu politika k Životnost pevného základu lesa Politika. Abychom vám a vaší rodině usnadnili výběr, rozepsali jsme pokyny.

Pokrytí a ovladače

Oba tyto plány nabízejí dávky při úmrtí až 250 000 $. Plán CFG přichází se dvěma připojištěními bez dalších nákladů: podpora v nezaměstnanosti s prémií a zrychlená dávka při úmrtí. To znamená, že pokud jste nezaměstnaní, může být vaše mzda snížena až na šest měsíců, a pokud nevyléčitelně onemocníte, můžete předčasně obdržet 50% dávku v případě úmrtí.

Oba tyto plány mají za příplatek k dispozici velký invalidní důchod. Pokud jste invalidní 90 dní nebo déle kvůli zranění nebo nemoci, můžete s CFG Disability Income Rider pobírat měsíční příjem po dobu až 24 měsíců. Forester rider poskytuje až 24 měsíců měsíčního příjmu pouze v případě, že vaše postižení je náhodné zranění.

Forests nabízí nekuřácké sazby nekuřákům tabáku, což je sleva, kterou mnoho jiných pojišťoven nenabízí. Mají členské výhody, které vám pomohou zlepšit váš život, zdraví a vzdělání.

Doba a trvání aplikace

Oba tyto plány usnadňují použití; Nemusíte mít hypotéku a oba poskytovatelé nabízejí e-přihlášky. Lesní plán vyžaduje telefonický rozhovor.

Důležitým rozhodnutím je, jak dlouho chcete, aby vás vaše pojistka pokrývala. Plán CFG nabízí 15, 20 a 30leté plány a 50% nebo 100% prémie, pokud se rozhodnete pro 20 nebo 30letý plán a projdete politikou. Lesy nabízejí smlouvy na 15 a 20 let bez šance získat prémii zpět.

změnit se v

Oba plány CFG a Foresters jsou konvertibilní, což znamená, že můžete změnit svou politiku z doživotní politiky na doživotní nebo trvalou. To je velká výhoda, pokud víte, že se vaše potřeby po zakoupení pojistky změní.

souhrn

CFG’s Safe Shield Lifetime a Forestry’s Solid Base Lifetime jsou skvělé plány a může být obtížné rozhodnout se, který z nich je pro vás ten pravý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *