Stránka zásad ochrany osobních údajů

Důvěra a ochrana osobních údajů jsou pro stránky životního a zdravotního pojištění zásadními prvky. Níže jsou uvedeny zásady ochrany osobních údajů, které by měly být respektovány při používání těchto stránek:

  1. Shromažďování osobních údajů

Naše stránky mohou shromažďovat osobní údaje, jako jsou jméno, adresa, datum narození, telefonní číslo, e-mailová adresa a další informace. Tyto údaje jsou shromažďovány za účelem poskytnutí služeb spojených s životním a zdravotním pojištěním a jsou zpracovávány v souladu se zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů.

  1. Používání osobních údajů

Osobní údaje shromažďované na našich stránkách mohou být použity k následujícím účelům:

  • poskytnutí informací o našich službách
  • zpracování a vyřizování požadavků na pojištění
  • poskytování osobních nabídek, které by mohly být pro Vás relevantní
  • poskytování personalizovaného obsahu a reklamy
  • sběr a analýza statistických dat o používání našich stránek a služeb
  1. Sdílení osobních údajů

Osobní údaje shromažďované na našich stránkách nebudou prodány ani pronajaty třetím stranám bez Vašeho souhlasu. Můžeme je však sdílet s poskytovateli služeb, kteří nám pomáhají při poskytování našich služeb, jako jsou například pojišťovací agenti, lékaři a zdravotní pracovníci.

  1. Bezpečnost osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou uchovávány na zabezpečených serverech a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, krádeží nebo poškozením. Kromě toho používáme šifrování a další bezpečnostní opatření k ochraně Vašich údajů.

  1. Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k Vašim osobním údajům, opravu nebo smazání Vašich osobních údajů, omezení zpracování, přenositelnost údajů a podávání stížností u dozorového