Rychlé a snadné vysvětlení plánů zdravotní péče 1. část

By | 12 března, 2023

Pokud začnete dělat svůj výzkum, abyste zjistili, jaký je nejlepší plán zdravotního vozu pro vás a vaši rodinu, je pravděpodobné, že narazíte na několik překážek. Nepropadejte panice, to je běžný jev mnoha spotřebitelů, kteří se snaží najít nejlepší nabídku pro své potřeby zdravotního pojištění, zejména nejlepší pokrytí zdravotní péče pro své blízké. Možná jste si všimli, že některé plány zdravotní péče se liší výší pokrytí, které nabízejí, částkou, kterou platíte na pojistném, výší vašich spoluúčastí a spoluúčastí.

Jedním z hlavních rozdílů v mnoha plánech zdravotní péče je to, jaké služby a ošetření pokrývají, zvláště když mnoho zdravotních pojišťoven volí vyšší cestu tím, že nabízí lepší výhody pro rutinní ošetření a preventivní zdravotní prohlídky ve snaze snížit počet nemocí, závažné lékařské pohotovosti a požadavky na hospitalizaci. Můžete očekávat předlékařskou nebo fyzickou prohlídku spolu se zdlouhavými zdravotními dotazníky, abyste zjistili jakékoli současné nebo stávající zdravotní stavy, které mohou vyloučit váš potenciál pro zdravotní pojištění.

Pokud máte zdravotní problémy včetně cukrovky, hepatitidy nebo jiných závažných zdravotních problémů a stále máte nárok na krytí zdravotním pojištěním, buďte plně připraveni platit vyšší pojistné za své zdravotní pojištění. To platí také v případě, že jste označeni nebo identifikováni jako kuřáci.

Plány zdravotní péče jsou rozděleny do dvou různých kategorií pokrytí; Plán zdravotní péče o odškodnění se někdy nazývá poplatek za službu a častěji plán řízené zdravotní péče. Jak brzy zjistíte, obojí má své plusy i mínusy.

Plán úhrad nabízí největší flexibilitu, protože vám dává možnost vybrat si nebo využít svého vlastního nebo preferovaného poskytovatele zdravotní péče. Máte také právo jít do kterékoli nemocnice nebo kliniky a vyhledat léčbu a v některých lékařských oborech nepotřebujete doporučení. Ale jako většina věcí v životě, náklady ospravedlňují strategie a zdravotní plán odškodnění se neliší. Spoluúčast na těchto plánech je vyšší než u plánu řízené péče a z kapes pacientů plyne více peněz (někdy předem), protože jim umožňuje používat lékaře mimo zavedenou zdravotní síť poskytovatele zdravotního pojištění.

Ačkoli většina receptů a léčby je pokryta těmito plány, můžete očekávat, že zaplatíte více za jiné lékařské procedury, jako jsou fyzické vyšetření a rutiny.

Tímto uzavíráme 1. část naší dvoudílné série článků o rychlých a snadno vysvětlených článcích. Zůstaňte naladěni na náš další článek zaměřený na nejběžnější plány řízené péče, včetně organizace pro údržbu zdraví (HMO), organizace preferovaného poskytovatele (PPO) a plánu služeb (POS).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *