Protéza – co to je?

By | 13 března, 2023

Parita je módní slovo, které znamená „rovná se“ nebo „rovná se“. Legislativní parita je pokus o dosažení parity ve státním i federálním legislativním procesu. Jednou z nejvhodnějších a nejlogičtějších aplikací právní rovnosti je péče o zdraví, zejména krytí zdravotním pojištěním. Legislativní spravedlnost ve zdravotnictví znamená přijímání zákonů, které upravují pojistné plnění.

Takže znovu, co je umělá rovnost? Jedná se o státní nebo federální zákon, který vyžaduje, aby pojišťovny platily za prostatická zařízení na stejné úrovni jako federální programy, platební pravidla a předpisy. Federální program může být Medicare, Medicaid nebo jiné federální programy pojištění zaměstnanců provozované Kongresem a dalšími vládními zaměstnanci. Tyto programy poskytují výjimky pro lékařsky nezbytné položky, jako jsou protetická zařízení, bez kapitálových poplatků.

Proč je nutná legislativa? Protože ne všechny osobní pojistky jsou stejné. Zatímco mnoho pojistných smluv pokrývá protetiku bez rozsáhlých požadavků, rostoucím trendem v USA je, že soukromé pojišťovny drasticky snižují protetické výhody nebo eliminují protetické krytí. Nejvýraznější změnou v syntetickém krytí je „pojistný strop“. Jednoduše řečeno, „Insurance Cap“ je roční nebo celoživotní výhoda. „Strop“ je běžná metoda omezení krytí, která snižuje finanční závazky a poplatky společnosti, ale stále umožňuje společnosti tvrdit, že poskytla výhodu.

Roční limity pro služby prostaty se pohybují od 500 do 3 000,00 USD a celoživotní limity se pohybují od 10 000,00 USD po dobu života jedné osoby (od narození do smrti). V nedávné studii 20 hlavních pojišťovacích společností se za šestileté období od roku 2000 do roku 2006 zvýšil počet pojistitelů s finančními stropy, výlukami nebo neobvykle vysokými spoluúčasti o 100 %.

Vysvětlení výdajů.Tyto „čepice“ jsou důležité, protože protéza dolního konce může stát od 5 000 do 50 000 USD. Vyšší nástroj nebo rameno se může pohybovat od 3 000,00 do 30 000 USD. Proč je to jinak a proč nedat všem levnější verzi? Cena neurčuje vhodnost léčby. Každodenní aktivity, povolání a konkrétní zdravotní stav amputovaného určují konkrétní materiály a technologie použité pro každé zařízení vyrobené na míru. Například stejné léky nejsou vhodné pro všechny lidi s diabetem a ani všichni nedostávají stejnou úlevu od bolesti po operaci.

Koho se to týká? Amputace je zničující událost. Neexistuje žádný lék. Být řezán je život, který nikdy nezmizí. Naštěstí s tréninkem lékařských dovedností a nedávným pokrokem v technologii lze omezení ztráty končetiny překonat.

Odhaduje se, že ve Spojených státech je ročně provedeno 1,9 milionu zlomenin zápěstí a přibližně 185 000 amputací. 82 % amputací bylo provedeno z důvodu onemocnění periferních cév a diabetu. Existují však i jiné důvody pro řezání. Přibližně 8 900 dětí je ročně amputováno kvůli nehodám sekaček na trávu. Umělé vrozené vady vyžadují delší životnost. V roce K únoru 2007 potřebuje protetiku 897 příslušníků americké armády.

Výhody složeného práva. Jednoduše řečeno, pojištění chrání před nehodami. Je to očekávání při nákupu pojistky. Stále více se však ukazuje, že k zajištění komplexního pokrytí a spravedlivých platebních předpisů je nezbytná legislativa. Jednotlivci, kteří platí pojistné za pojištění, musí dostat odpovídající a lékařsky nezbytné ošetření: ruce a nohy. Protetika dodává důstojnost a sebevědomí. Protetika vrací lidi do práce. Posílit také komunitu a její ekonomiku tím, že osoby po amputaci vrátí zpět do pracovního procesu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *