Proč je prodej životního pojištění lepší než MLM nebo síťový marketing.

By | 13 března, 2023

Lidé chtějí kupovat to, co chtějí a potřebují. Ale žádný subjekt si nechce kupovat životní pojištění, ale kupuje se, protože je potřeba. MLM obvykle prodává nejnovější a nejnovější a nejlepší nápad, věc nebo koncept. Lidé kupují produkt v domnění, že jej mohou použít jako vizuální pomůcku, aby ostatní přiměli ke stejnému nákupu.

U životního pojištění je velký rozdíl v tom, že si ho nemůžete pořídit, můžete si pouze zažádat, abyste zjistili, zda bylo schváleno později. Lidé častěji vyplní žádost o životní pojištění, aby zjistili, zda splňují podmínky, a doufají, že mohou získat jeho ochranu. Na druhou stranu u MLM je vše o koupi snu. Sen se ale nikdy nesplnil. Jinými slovy, produkt nebo služba v MLM není nikdy potřeba. MLM nenabízí nic, co byste měli mít. Všechno je o tom chtít víc. MLM prodej je více o humbuku než o realitě zážitku.

Všichni víme, že zemřeme

Všichni na tomto světě umíráme. Jediná cesta ven je zemřít. Pravdou je, že když zemřeme, zůstane někdo, kdo bude truchlit nad naší smrtí. A realita říká, že musíme být pohřbeni a s tím souvisí i náklady. Pokud nejsme připraveni na nevyhnutelné, způsobí to problémy členům naší rodiny a přeruší tak období truchlení. Neujednání o životní pojistce znamená, že se nestaráte o svou rodinu a o to, jaká břemena mohou bez vás žít.

MMM takovou moc nemá. Mobilní telefony, pleťové vody, nápoje a pilulky, právní služby, vodní filtry, make-up, abychom jmenovali alespoň některé, se prodávají jako produkty MLM. Je pravda, že mít mobilní telefon je velmi dobrý nápad pro případ, že by se vám uprostřed noci porouchalo auto. Když vám soudce řekl, aby se k soudu nevracel bez právníka, je nezbytné právní plánování. Ale když potřeba skončí, ponecháme si produkt? U životního pojištění je potřeba naplněna pouze jednou. Plán je navržen tak, aby nás chránil každý den, protože nikdo nemůže předpovědět, kdy zemřou.

Neočekávané se stane nečekaně

Smrt je vždy nečekaná. V příspěvku jsem před týdnem viděl ve zprávách, když jeden teenager udělal vítězný koš ve středoškolském basketbalovém zápase a o pár minut později zemřel. Jak smutné, že on, jeho rodina a přátelé nečekaně přešli ve smutek ve chvíli, kdy měli slavit. Věřte nebo ne, ale životní pojištění se z tohoto důvodu neprodává.

Životní pojištění se prodává nerezidentům. Co je podle vás nejdůležitější pro rodinu v titulku před tímto odstavcem? Když děti zemřou, nemyslím si, že rodiče jsou jako: Wow, jsem rád, že máme tu životní pojistku. Abych byl upřímný, myslím, že jste nikdy nepřemýšleli o pojištění. Jedna věc, kterou životní pojištění dělá, je zbavit se stresu z nepředvídaných okolností. Klid je, když chceš, co chceš. Domácí životní pojištění může zaplatit rodině, aby si ponechala svůj domov po smrti živitele rodiny. Životní pojištění dokáže naplnit potřebu, kterou MLM nedokáže.

Životní pojištění nemusí být MLM produktem

Co se ale stane, když se společnost pokusí integrovat životní pojištění jako produkt MLM? Touha mizí. Veřejnost vnímá MLM tak, že si produkt kupují, aby drželi krok s nejnovějšími trendy. Životní pojištění je víc než jen současné myšlení. Je to vysoce doporučovaný a respektovaný regulační průmyslový orgán všemi finančními úřady. Dalším rozdílem je, že musíte studovat a složit státní sponzorskou zkoušku, abyste získali licenci na prodej životního pojištění. I když test není těžký, mnozí se testu bojí.

Nejlepší na tom, že jste v licencovaném odvětví ve srovnání s nelicencovaným prostředím hráčů MLM, je to, že ti, kteří se snaží oklamat nebo poškodit ostatní, mohou být rychle odstraněni a zakázáni. To chrání průmysl a osobní úsilí těch, kteří opravdu rádi pomáhají lidem v nouzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *