Pojištění domácích mazlíčků

By | 17 března, 2023

Pojištění domácnosti, auta, zdraví, života a nyní PET! I když je to již nějakou dobu, pojištění domácích mazlíčků je na americkém trhu stále běžnější. Letošní strach z otravy jídlem ukázal, jak zranitelní jsou naši mazlíčci vůči nemocem a nemocem. Díky všem pokrokům ve veterinární medicíně a díky tomu může být zdravotní péče o vašeho milovaného mazlíčka v dnešní době stejně drahá jako dítě. S komplexním plánem pojištění pro domácí mazlíčky můžete založit zdravotní rozhodnutí, která mění život, na zdraví vašeho mazlíčka namísto venku.

Pojištění domácích mazlíčků je k dispozici z různých zdrojů s mnoha možnostmi krytí a plány. Stejně jako u zdravotního pojištění si můžete zakoupit krytí pro jakoukoli úroveň krytí, kterou si vyberete. Základní náklady na nemoci nebo invaliditu, Deluxe plány jsou k dispozici pro pokrytí všech typů nemocí, nehod nebo zranění, stejně jako rutinní péče a diagnostické plány. Trh je tak populární a konkurenční, že některé plány zahrnují zubní péči, chiropraktickou péči a akupunkturu.

Různé typy domácích mazlíčků krytých mazlíčky mohou být stejně široké jako dnešní trh s domácími mazlíčky. Zatímco pojištění psů a koček zůstává hlavním pilířem většiny firemních plánů, mnoho společností nyní nabízí plány pro ptáky a speciální mazlíčky. Takže ať už chcete pojistit tohoto papouška, leguána nebo prasete s břichem, měli byste být schopni najít plán a pojišťovnu, která vyhovuje vašim potřebám.

Pojištění domácích mazlíčků má mnoho podobností se zdravotním pojištěním. Existují limity krytí, podmínky, výjimky pro již existující podmínky, spoluúčast, spoluúčast a doživotní limity. Důležitým a důležitým rozdílem je výběr poskytovatele péče. S pojištěním domácích mazlíčků můžete obvykle využít jakéhokoli veterináře, kterého chcete. Nemusíte si vybírat ze „Sítě poskytovatelů“. Také nemusíte mít nic předem schváleného; Můžete podniknout nezbytné kroky k ochraně zdraví vašeho domácího mazlíčka a poté podat žádost.

Dalším a nepříliš důležitým rozdílem jsou kapesné náklady. Pojištění domácích mazlíčků vám obvykle vyplatí po uplatnění nároku; Možná budete muset zaplatit účet veterináře nebo ošetřovatele, než budete moci získat náhradu.

Tyto pojistky mají obvykle spoluúčast, spoluúčast a doživotní limity. Odpočet se obvykle vztahuje na každý incident, ať už jde o nehodu, zranění nebo nemoc. Následná léčba stejného stavu nevyžadují další srážku. Běžné spoluúčasti se pohybují od 50 do 250 USD. Většina pojistek má procento spoluúčasti, což je částka konečných krytých nákladů, které pojišťovna zaplatí. Spoluúčast je obecně 80 % nebo 90 %.

Jedna důležitá věc, které je třeba věnovat pozornost, je program výhod. Chcete se držet dál od společností, které mají fixní plány výhod. To znamená, že účtují cenu za určité procedury/léčby a umožňují pouze tolik, bez ohledu na skutečnou platbu. To může způsobit, že plán s nízkou spoluúčastí s nízkou spoluúčastí bude z dlouhodobého hlediska stát mnohem více než plán s vysokou spoluúčastí s nízkým procentem spoluúčasti.

Kde najít pojištění domácích mazlíčků? Prvním snadným krokem je zeptat se svého současného veterináře, může vám doporučit nebo mít plán na spolupráci. Ale nezůstávejte u toho, prozkoumejte trh na internetu. Když přijde čas podat žádost, rozdíl v plánech může být ohromující. Nezapomeňte si prostudovat zásady, výjimky a výhody společností, stejně jako jejich historii, pověst a finanční situaci.

Věci, které je třeba hledat v pojistce pro domácí mazlíčky;

  • Žádná síť požadovaných poskytovatelů.
  • Neexistuje žádný pevný rozvrh dávek.
  • Pokrytí pro:
  • diagnostický test; MRI, cat-scan, rentgen
  • Specialisté, hospitalizace, léčba rakoviny, recepty
  • Po hodinách/nouzové ošetření
  • Sleva na více zvířat
  • Doba vyřízení reklamace
  • Historie a jméno společnosti

Pojištění vašeho domácího mazlíčka je skvělý nápad a mnoho plánů a možností, které jsou k dispozici, je snadné a cenově dostupné. Důležitého člena rodiny můžete v jakémkoli věku pokrýt v případě zranění, nemoci, nemoci a dokonce i otravy jídlem. Všechna zvířata jsou živí tvorové a podléhají zdravotním problémům a rizikům stejně jako my.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *