Objevte ve svém pojištění auta nějaké skryté náklady, jako je zdravotní péče?

By | 6 března, 2023

Pokud vlastníte auto, možná platíte za některé zbytečné „nadstandardy“. Například, pokud již máte zdravotní pojištění, proč byste potřebovali „lékařské krytí“ v pojištění auta? Ptali jste se někdy své pojišťovny, co to znamená? Co když se tedy stanete dopravní nehodou a zraníte se? Čeká vaše současné zdravotní pojištění, dokud není podána vaše pojištění vozidla, a oddaluje nároky, protože máte toto „lékařské krytí“? Jak dlouho to bude zpožděno a ovlivní to krytí vašeho zdravotního pojištění kvůli „velkému zpoždění“, které vás bude stát více hotových léčebných výloh, protože jste nestihli termín porodu? Všechno to zní povědomě, že? Ale pokud nemáte zdravotní pojištění a jste zraněni při autonehodě, může vám toto „lékařské pojištění“ pomoci zaplatit některé z vašich lékařských účtů (mně ano).

Obecně platí, že tato „lékařská část“ vašeho pojištění vozidla může pokrývat následující, ale nezapomeňte požádat svého pojišťovacího agenta o vysvětlení.

  • Nějaké náklady na pohřeb
  • Cestující, kteří se mohou zranit při řízení vy nebo někdo z rodiny
  • Pokud jste zraněný cestující v cizím autě
  • Pokud vás srazí auto při chůzi nebo na kole
  • Pokud potřebujete péči o zuby po nehodě
  • Pokud potřebujete rozšířenou ošetřovatelskou péči nebo hospitalizaci během zotavování
  • Pokud potřebujete umělé orgány

Pokud tedy děláte „letní úklid“ a snažíte se najít nějakou úsporu nákladů, protože se obáváte nárůstu pojistného v rámci vašeho zdravotního pojištění, určitě zavolejte do své autopojišťovny a začněte se ptát (a své odpovědi zdokumentovat).

Začněte těmito horkými otázkami: Pokud máte nové auto, opravdu potřebujete možnost pronájmu auta? Jak přesně ten výpadek příjmu pomáhá a za jakých okolností? Kdy k tomuto zranění dojde a která část vašeho těla?

Zeptejte se na „platby léčebných výloh“, když cítíte horko, dokud se zástupce pojišťovny zapotí. Jaký je minimální požadavek ve vašem státě? Co to pokrývá? Jak je to ve srovnání s vaším současným zdravotním pojištěním? Kdy to začíná?

Nebojte se také požádat o další slevy, včetně jakýchkoli Nové nabídky Můžete se kvalifikovat. Na pojistce auta vám nakonec ušetří jen pár stovek; Vím, že jsem vydělal dost na to, abych zaplatil nové zdravotní pojištění… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *