Nová smlouva o zdravotním pojištění

By | 23 února, 2023

Některé zdravotní pojišťovny, které jsou nyní vděčné za myšlenku zrušení zákaznických pojistek pro své zaměstnance a zrušení plateb za jejich zdravotní výlohy, uznaly nedávná šetření v oblasti zdravotního pojištění. Od této nové politiky začalo mnoho dalších šetření zaměřených na všechny ostatní zdravotní pojišťovny.

V další důležité změně politiky zdravotního pojištění navíc více Američanů přijme myšlenku, že kuřáci budou muset platit vyšší pojistné za zdravotní pojištění. proč? Jednoduché: to, že kuřák je zranitelnější než člověk, který v životě nekouřil, je již známo. A riziko se týká zdravotních problémů zdravotní péče, což je také metoda určení. Aby co nejvíce lidí přestalo kouřit.

Programy zdravotního pojištění a lékařská zdravotní péče jsou problémy, které se neustále týkají amerických prezidentských kandidátů. Dokonce i Barack Obama, současný prezident USA, přišel s plánem, jak čelit systému zdravotní péče a reformovat ho odstraněním všech problémů, které ho ovlivňují. Jeho dokonalý plán zdravotní péče pokryje veškeré náklady zdravotní péče zdravotní pojišťovny. Odhadovaný počet nepojištěných lidí v USA je kolem 45 milionů, kteří musí čelit skutečnému systému pojištění zdravotní péče. První myšlenkou je zvýšit daně na zdravotní pojištění pro kuřáky, aby nepojištění lidé platili méně, protože počet kuřáků je větší než počet nepojištěných.

Potřeba reformy zdravotnictví je zřejmá a je jedním z hlavních cílů prezidenta, protože po ekonomice je na druhé úrovni lékařský zdravotní systém a pojistná zdravotní politika. Barack Obama se snaží přesvědčit zaměstnavatele, aby rozhodovali o Američanech. Sdílejte nový plán politiky zdravotní péče. Jeho plán by vyžadoval, aby velké společnosti poskytovaly pojištění celé zemi a na oplátku získaly malý daňový kredit na náklady na lékařskou péči.

Bohužel mnoho pracovníků je závislých na zdravotních dávkách na svých zaměstnavatelích a celý systém se již potýká s problémy. Čísla ukazují: 62,9 % Američanů mladších 65 let mělo v roce 2007 pokrytí „založené na zaměstnavateli“, což je pokles z 68,3 % v roce 2000. Posledních 7 let je to horší a horší.

Praktici i kvalifikovaní lidé se nebrání myšlence eliminovat benefit pokrytí „založeného na zaměstnavateli“, který nutí mladé pracovníky opustit své kancelářské plány. V tomto případě se určitě zvýší léčebné výlohy pro zbytek zaměstnavatelů. Zdá se tedy, že McCainův návrh může zdravotnímu systému jako celku způsobit více škody než užitku.

Přístup Baracka Obamy je na druhou stranu velmi odlišný. Jak již bylo zmíněno dříve, prezident chce zakládat velké společnosti, které budou poskytovat „smysluplné pokrytí“ svým zákazníkům. Pokud si zdravotní pojištění nezajistí, nezbude jim nic jiného, ​​než dotovat celkové náklady národního plánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *