Několik věcí, které byste měli vědět o krátkodobém zdravotním pojištění

By | 5 března, 2023

Potřebujete pojištění naplánovat dopředu, abyste splnili své krátkodobé potřeby? Nedívejte se jen na krátkodobé zdravotní pojištění. V USA může tuto konkrétní možnost pojištění využít kdokoli mladší 64 let, ale musí projít krátkým zdravotním vyšetřením.

Když se ponoříte do podrobností, zjistíte, že lidé mají k dispozici různé možnosti krátkodobého zdravotního pojištění. Většina těchto možností přichází s různými velikostmi pokrytí atd. Výběr podle vašich konkrétních potřeb nikdy nebude problém.

Kdo se může rozhodnout pro krátkodobé zdravotní pojištění?

Základním účelem tohoto typu pojištění je poskytnout vám krátkodobě možnost pokrýt náklady na zdravotní péči. Vzhledem k tomu, že toto pojištění je dostupné pouze na krátkou dobu, může tuto možnost využít každý, kdo spadá do této „krátkodobé“ kategorie. Určitě však existují určité případy, kdy může krátkodobé zdravotní pojištění velmi pomoci. například,

o Pro tento typ pojištění se můžete rozhodnout, když po odchodu z jednoho hledáte jinou práci. Ačkoli můžete těžit z COBRA, která je navržena tak, aby pomáhala lidem při změně zaměstnání, jsou chvíle, kdy člověk nemusí mít nárok nebo si nemůže užívat luxus COBRA. Tehdy může být krátkodobé zdravotní pojištění až poslední možností.

o Čerství absolventi vysokých škol se mohou rozhodnout pro tento typ pojištění, protože jim pomáhá pokrýt náklady před zápisem do dalšího vzdělávání.

o Zdravotní pojištění je nezbytné pro návštěvníky Spojených států z jiných zemí. Brigádníci musí mít také zdravotní pojištění, takže není lepší varianta, než jít na krátkodobé zdravotní pojištění. Hodí se i pro zaměstnance na částečný úvazek.

Toto je jen několik situací, kdy můžete vidět lidi, kteří si vybírají krátkodobé zdravotní pojištění, ale nezapomeňte, že tento typ pojištění můžete použít k pokrytí všech vašich krátkodobých potřeb. Je však důležité zmínit, že s tímto typem pojistného plánu jsou spojena určitá omezení. například,

o V předchozích zdravotních stavech ji nenajdete

o Nemůžete jej použít k preventivní péči nebo očkování

o Nemůžete se rozhodnout pro péči o zuby nebo zrak

Ačkoli existují určité výjimky, obecně jsou tyto pojistné plány navrženy tak, aby pokryly mimořádné události a nemoci.

Závěrem tedy je, že krátkodobé zdravotní pojištění je jedním z řešení, která potřebujete ke splnění svých jedinečných potřeb. Přestože existují určitá omezení, stále zůstává skvělou volbou pro ty, kteří nemohou využít jiné dostupné pojistné plány.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *