Nabídky zdravotního pojištění bez uvedení vašeho telefonního čísla

By | 24 února, 2023

Získání nabídky zdravotního pojištění bez uvedení svého telefonního čísla je snadné a vše, co musíte udělat hned. Stává se vám někdy, že se vás pokaždé, když jste online, ptáte na vaše telefonní číslo a nejlepší čas, kdy zavolat? Já ano…nemůžu doma škrtat…hlavně s prodejcem.

Požádat o vaše telefonní číslo je narušení, kterému se většina lidí vyhýbá. Špatnou zprávou je, že nevědí o tržních podmínkách v soukromém zdravotním pojištění. Zdravotní pojištění je drahé, nutné zlo, ale je to něco, co byste nikdy neměli přeplácet. Požádat o telefonní číslo znamená vypnout. Ale je tu dobrá zpráva…

Můžete získat až 100 nabídek zdravotního pojištění, aniž byste uvedli své telefonní číslo. Budete požádáni o následující a pouze následující, které se snažíte zaručit pro každou osobu:

· PSČ

· Rod

· datum narození

· Kuřák nebo nekuřák.

· Student nebo ne

To je ono…žádné telefonní číslo…žádné lékařské otázky.

Moje žena a já jsme používali tuto bezplatnou, nezávaznou službu po dobu 8 let. Nesnáším utrácet desetník za jakýkoli druh pojištění. Ale mám jistotu, že za svou pojistku zaplatím nejnižší částku.

Vyplnil jsem to onehdy…zabralo mi to méně než minutu…obdržel jsem 112 různých pojistných nabídek, ze kterých jsem si mohl vybrat…ceny měly měsíční pojistné, název společnosti, spoluúčast, spoluúčast a skutečné. Také…mohu zjistit, zda můj současný lékař přijímá tuto politiku.

Musíte vědět, jakou politiku chcete. Protože jsme zdraví, cvičíme a jíme správně, potřebujeme vysoké spoluúčasti na úrazech. Ty mají nejnižší pojistné.

Ale náklady se velmi liší…Vyčlenil jsem 684 dolarů ročně na úsporách oproti tomu, co platím nyní. Tuto bezplatnou službu byste tedy měli využívat každých několik měsíců. Je to rychlé a snadné… a nikdo nevolá.

Jakmile zúžíte politiku, která vyhovuje vašim potřebám, vyplňte pouze jednu žádost a jednu žádost. Není to lepší a rychlejší než mluvit s několika desítkami prodejců nebo prodejců? To je to, co musíte udělat, abyste získali stejné množství informací jako všechny ostatní služby na webu.

Není lepší získat nabídky zdravotního pojištění, aniž byste uvedli své telefonní číslo?

Zde je návod, jak…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *