Modrý štít zdravotní pojištění

By | 4 března, 2023

Blue Shield vám nabízí přístup ke kvalitní zdravotní péči za dostupnou cenu. Náklady na zdravotní péči neustále rostou, takže si nemůžete dovolit nemít pojištění. Vážná dopravní nehoda může stát 140 185 dolarů za lékaře, nemocnici a zdravotnické potřeby. Ale s plánem zdravotního pojištění by účty činily pouze 8 178 $. Blue Shield vám pomůže zůstat zdravý a ušetří vám peníze. jak je? Blue Shield of California sestavil síť poskytovatelů zdravotní péče po celé Kalifornii. Všichni tito poskytovatelé jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří souhlasili s partnerstvím s Blue Shield. Členové těchto plánů zdravotního pojištění HMO si mohou vybrat z více než 25 000 lékařů a 280 nemocnic v Kalifornii. Členové plánů zdravotního pojištění PPO mají přístup do sítě více než 45 000 lékařů a 350 nemocnic.

Blue Shield může jednat s lékaři a nemocnicemi o snížení nákladů pro své členy. Povaha plánů; Spoluúčast až 20 USD, když navštívíte svého lékaře, spoluúčast až 35 USD, když navštívíte lékařského specialistu, variabilní spoluúčast a některé plány nemají žádné spoluúčasti a některé plány odpovídají Účtu zdravotního spoření. Důraz na preventivní péči. Návštěvou lékaře můžete získat péči levněji, dříve a častěji. Tím se zabrání tomu, aby se nemoci a zranění staly vážnými (a drahými) problémy.

Co je to vlastně preventivní péče? Zahrnuje základní služby zdravotní péče, jako je pravidelné cvičení, očkování, vyšetření OB/GYN a péče o děti. A v mnoha plánech Blue Shield jsou tyto služby zahrnuty dříve, než splníte svou spoluúčast. Blue Shield chápe, že každý má jiné potřeby zdravotní péče. Proto nastavili různé plány, aby každý mohl získat zdravotní péči, která odpovídá jeho zdravotním a finančním požadavkům.

Blue Shield má mnoho různých plánů. Mezi ty populárnější patří:

Aktivní spuštění

Cenově dostupný plán pro jednotlivce, plán Blue Cross Blue Shield Active Start nemá žádné spoluúčasti a platí jen 25 USD. S tímto plánem můžete získat generické léky za pouhých 10 USD za recept. Abychom ušetřili peníze, tento plán nezahrnuje mateřskou péči, takže je ideální pro jednotlivce, kteří v dohledné době neplánují založit rodinu.

Důležitý plán

Blue Shield Essential Plan je praktický plán zdravotní péče „vše v jednom“. Získáte lékařské, zubní, zrakové a lékařské krytí v jednom snadném balíčku. Nízké pojistné a 100% krytí po splnění spoluúčasti činí z tohoto plánu chytrou a dostupnou investici. Tento plán rovněž nezahrnuje mateřství.

spektrum štítu

Plány PPO Shield Spectrum nabízejí flexibilní pokrytí pro jednotlivce a rodiny. Většina plánů Shield Spectrum má rozsáhlé zdravotní pokrytí, včetně dávek v mateřství, což z nich dělá dobrou volbu pro ty, kteří uvažují o založení rodiny. Spořicí plány Shield Spectrum jsou kompatibilní se zdravotními spořicími účty, poskytují daňové výhody a činí péči dostupnější.

Access+ HMO

Plány Blue Shield HMO Access+ jsou skvělou volbou pro rodiny a lidi, kteří často navštěvují své lékaře, nabízejí předvídatelné kapesné náklady a nízké spoluúčasti. Většina služeb zdravotní péče nabízených programem Access+ HMO je pokryta dříve, než dosáhnete své spoluúčasti.

Se všemi plány, které jsou k dispozici, může být těžké rozhodnout, který z nich je pro vás nejlepší. Naštěstí vám Blue Shield může pomoci porozumět vašim lékařským potřebám a najít vám plán, který vás pokryje, aniž by vám to udělalo velkou díru do peněženky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *