Krátkodobé zdravotní plány mimo Obamacare jsou na vzestupu.

By | 15 března, 2023

Američané hledají levnější možnosti, pokud jde o jejich potřeby zdravotní péče. Mají další možnosti, které nevyžadují podstatnou zdravotní potřebu. Dokonce i ti, kteří mají určité zdravotní požadavky na měsíční nebo čtvrtletní bázi, budou mít menší pokrytí, pokud ušetří dostatek pojistného. Dobrou zprávou je, že alternativní plány jsou zde a poptávka po nich bude i nadále růst, jak bude rok 2018 pokračovat.

Trumpova administrativa podepsala na konci roku 2017 exekutivní příkaz požadující prodloužení krátkodobých plánů zdravotní péče ze současného 90denního limitu na celých 365 dní. Tyto typy politik nemají nahradit plány ACA, ale poskytnout jednotlivcům a rodinám další možnosti pro jejich potřeby zdravotní péče.

To je skvělá zpráva pro miliony Američanů, kteří nemají nárok na federální zdravotní dotace a nemohou si dovolit prémie za plány ACA. Můžete uvolnit část svých těžce vydělaných dolarů a vrátit je zpět do ekonomiky, důchodu, vysoké školy nebo čehokoli jiného, ​​co potřebujete.

Krátkodobé plány jsou zdravotní plány, které nejsou způsobilé pro ACA a které nemusí pokrývat již existující podmínky nebo určité zásadní zdravotní přínosy (EHB) nařízené ACA (Obamacare).

Mezi tyto výhody patří:

  • Péče o mateřství a novorozence

  • Služby spojené s duševním zdravím a poruchami užívání návykových látek

  • Výhody speciální preventivní péče, jako jsou rutinní prohlídky, mamografie, screeningy rakoviny atd

  • Pediatrie (ústní péče a zrak)

Krátkodobé plány jsou skvělou volbou, pokud výše uvedené kryty nejsou k dispozici v pojistné smlouvě. Pojištění má být pro případ nouze a drahé věci, které si sami nemůžete dovolit. Zkontrolujte si pojištění domácnosti a auta. Poskytují krytí pro neočekávané a nákladné nehody, které si nemůžete vzít na sebe. K tomu slouží krátkodobé léčebné plány.

Prodloužení krátkodobého léčebného plánu ze současného 90denního maxima na 365denní maximum bude účinné od 1. května. Po tomto datu můžete požádat o pojišťovnu, která nabízí krátkodobý plán bez maximálního limitu 90 dnů.

Další překážkou pro rok 2018 je individuální posílení. Krátkodobý lékařský plán není podle IRS plánem v souladu s ACA a podléhá daňové pokutě, když podáváte své daně v roce 2018. Existují i ​​jiné způsoby, jak to obejít. Chcete-li získat více informací, musíte najít odborníka v oboru. Tato daňová sankce bude pro zdaňovací období roku 2019 zrušena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *