Kolik stojí pojištění konečných výdajů?

By | 9 března, 2023

Sledovat své blízké, jak zápasí s finanční zátěží, je frustrující zážitek a věříme, že nechcete, aby to bylo stejné. Nákup pojištění konečných výdajů nyní ušetří členům rodiny stres se zařizováním pohřbu po vašem odjezdu. V tomto článku najdete podrobné informace o tom, kolik konkrétní služba stojí při koupi pojištění.

Jaká je konečná cena pojištění?

Jedná se o pojistky, jejichž cílem je pomoci lidem naplánovat jejich pohřby předem a ochránit jejich příbuzné před další finanční zátěží. To znamená, že pokud si koupíte životní pojištění pro seniory, nebudete se muset starat o vyřizování pohřbu a výlohy po smrti rodičů a můžete v klidu truchlit o samotě. Blízká nebo preferovaná pohřební služba zařídí pohřeb efektivně a o veškeré náklady se postará pojišťovna. Abyste ale získali krytí, musíte pojišťovnu o úmrtí pojištěného co nejdříve informovat, aby mohl kontaktovat pohřební ústav dle vašeho výběru a včas provést nezbytná opatření.

Některé plány životního pojištění se starají o náklady na pohřeb, ale ne všechny si mohou koupit životní pojištění pouze na pohřeb. Existují také lidé, kteří nemají nárok na plány životního pojištění kvůli jejich zvláštním zdravotním podmínkám. V tomto případě mají plány na pohřební náklady náskok před životním pojištěním. Pro získání pojistného krytí nemusíte podstupovat žádné lékařské vyšetření a pojištění si může sjednat každý. Ačkoli máte v rodině někoho, kdo trpí smrtelnou nemocí, můžete pro něj snadno získat plán, aniž byste se ho zeptali na jeho diagnózu.

Jak se počítá cena pojištění?

Existuje mnoho faktorů, které určují, zda budou náklady na pohřeb příliš nízké nebo příliš vysoké, a které určují náklady na pojistný plán. Můžete se obrátit na pojišťovací odborníky nebo zástupce, abyste zjistili, jak se kalkulují náklady na pojištění a který plán bude pro vás nejvhodnější. Než tak učiníte, doporučujeme vám získat několik nabídek pojištění konečných výdajů z online pojišťovacích portálů. Jakmile získáte nabídky, máte představu o průměrných nákladech pojistného plánu. Nyní můžete uvést 3 nebo 5 nejlepších pojistných plánů a kontaktovat zástupce těchto pojišťoven. Zeptejte se na své pohřební preference a dejte vědět, kolik bude konkrétní služba stát a jak se zbavit služeb, které nepotřebujete. Pro vaše pohodlí uvádíme níže odhad některých nejběžnějších služeb a jejich nákladů.

Profesionální služby

Tyto základní služby platíte při každém zařizování pohřbu. Podle nich budete možná muset zaplatit kolem 600 USD za základní služby poskytované zaměstnanci pohřebního ústavu. Služba upgradu stojí přibližně 700 USD a možná budete muset zaplatit 400 USD za další služby nastavení.

Vybavení a služby personálu

Pohřební ústavy poskytují pohřební a pohřební služby a organizují prohlídky nebo probuzení pro přátele, příbuzné a blízké. Možná budete muset zaplatit 900 USD za zobrazení nebo spuštění v rámci těchto služeb a budete muset zaplatit přibližně 600 USD.

Dopravní služby

Do pohřebního ústavu převezou ostatky v běžném pohřebním voze a vy budete muset zaplatit asi 200 dolarů za převoz a 250 dolarů za auto. Pokud se rozhodnete převézt ostatky limuzínou, bude vás to stát dalších 200 dolarů.

Zboží

V této kategorii pohřební ústavy připravují rakev nebo tělo pro zesnulého. Pokud bude chtít být zesnulý zpopelněn, bude mu poskytnuta kremační sada, jinak mu bude poskytnuta rakev, která stojí kolem 3500 dolarů. Nabízejí také hrob nebo urnu za 2 500 USD a dalších 1 000 USD musíte zaplatit za službu náhrobku.

Ostatní výdaje

Patří mezi ně některé doplňkové služby, jako je květinová výzdoba, pohřební oblečení, jídlo, letenky a ubytování pro návštěvníky a dalších 1000 USD za stejné doplňkové volitelné služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *