Generace vedoucích zdravotních pojišťoven – lovec pojišťovacích agentů

By | 26 února, 2023

Vzhledem k tomu, že konkurence je každou minutou tvrdší, jak si agent poradí s trhem zdravotního pojištění? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá; Zdravotní pojištění vede generaci. Tradičně museli agenti inzerovat své zásady od dveří ke dveřím nebo prostřednictvím telefonních hovorů náhodně vybraným zákazníkům, aby oslovili zákazníky. Strávit tolik času hledáním zákazníků však nezaručuje žádnou návratnost, protože většina spotřebitelů tento přístup neocení. Takže přišlo lepší řešení; Vede generování zdravotního pojištění, systému, který poskytuje služby agentům nebo agenturám se seznamem zákazníků. Tento seznam není náhodný jako tradiční seznam, ale seznam zákazníků, kteří mají skutečný zájem.

Vzhledem k tomu, že povědomí o zdraví se stává stále důležitějším, je nepopiratelné, že mnoho lidí hledá vhodné zdravotní pojištění pro své zdravotní pojištění. Pokrýt je jednotlivě nebo celou rodinu. V tomto případě se spotřebitelé připojí k internetu a před uzavřením jakékoli pojistné smlouvy si provedou průzkum pro více informací. Tento systém poskytuje zákazníkům online formulář k vyplnění základních informací a požadovaných zásad. Na konci dne systém odešle agentům e-mail s kompletními informacemi o potenciálním zákazníkovi, aby agenti mohli sledovat prodej. Využitím této služby tráví pojišťovací agenti méně času hledáním potenciálních zákazníků a zároveň se zaměřují na prodej svých pojistek lidem, kteří o to mají skutečný zájem.

Tím, že se agenti zavázali k generování potenciálních zákazníků zdravotního pojištění, mohou klientům zaručit stálý tok potenciálních zákazníků, aniž by se museli spoléhat na studené hovory. Místo toho nyní budou mít stálý zdroj zákazníků, aby měli silné a stabilní podnikání. Agenti by tedy měli být vždy proaktivní, aby je co nejdříve sledovali, aby potenciální zákazníci neprochladli. Nejlepší ze všeho je, že nyní agenti vědí, co jejich zákazníci chtějí (z informací, které obdrží), a prodávají politiku, kterou chtějí, za atraktivní cenu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *