Dentální slevové plány: Je AmeriPlan legitimní volbou pro pokrytí zubní a zdravotní péče?

By | 7 března, 2023

Než se moje kariéra přesunula na online marketing, byl jsem propuštěn z práce v internetovém startupu a ocitl jsem se bez zdravotního pojištění a bez zubního pojištění. Vtipné na tom je, že když jsem měl zubní fazety, zanedbával jsem zuby, které mě tak dlouho trápily. Takže i když jsem měl pojištění, jednoduše jsem ho nepoužíval, protože… no, opravdu nesnáším chodit k zubaři! Také nešel do běžného čištění a testování.

Jelikož (ne)naštěstí, když jsem si po letech poprvé nesjednal pojištění zubů, vzrostlo množství a frekvence bolestí zubů. Často jsem v noci vzhůru, někdy až k slzám. Dokonce i s manželem jsem bojovala o plánované rande a moje socializace se kvůli bolesti změnila ve frustraci a frustraci. Nemluvě o frustraci z toho, že nemám zdravotní péči a zubní krytí, abych udělal cokoli, aby pomohl mému stavu.

Už jsem to nemohl vydržet, domluvil jsem si schůzku se svým zubařem a domluvil jsem se na použití kreditní karty s vysokým úrokem na zaplacení nezbytných zubních vyšetření, ošetření a péče, abych zastavil bolest. Rutinní prohlídka odhalila, že potřebuji stomatologickou práci v hodnotě asi 3000 dolarů.

Když jsem odcházel z ordinace zubaře, uviděl jsem letáky AmeriPlan ležící v kancelářském regálu s časopisy. Když jsem se ptal na brožury, recepční toho o AmeriPlan moc nevěděl. Ví, že je to ordinace uznávaná zdravotní péče, předpis a slevový plán zubního lékaře. Řekla mi, abych se podíval na web o podrobnostech programu, protože nemá povoleno skutečně podporovat nebo propagovat slevový program.

Někteří říkají, že Ameriplan Dental Savings je podvod – je to tak?

Vyhledávání Google mi ukázalo různá online fóra, která zveřejňovala prohlášení prohlašující, že AmeriPlan byl podvod. To mě nejprve šokovalo, ale pozorně jsem si brožuru přečetl a uvědomil jsem si, že společnost se nepropaguje jako poskytovatel zdravotní péče nebo náhrada zdravotního pojištění. Plně chápu, že neplatím jen malý doplatek při každé návštěvě zubaře jako u zdravotního pojištění. Úspory u zubaře však stále využívám na každý jednotlivý zákrok a ošetření.

Zdá se, že ti, kteří na AmeriPlan aplikují podvodné označení, neuznávají, že program je doplňkem nebo alternativou ke zlevněnému krytí zubní a zdravotní péče. Zdá se, že všichni ostatní, kteří píší o podvodu Ameri Plan, jsou naštvaní, že existují makléři prodávající program online a v jejich oblasti. Zaujal mě také obchodní model a napadlo mě, že se zeptám svého makléře na podnikání, protože jsem byl nezaměstnaný a měl jsem problémy. To se nakonec stalo, když jsem dnes prodával AmeriPlan.

Objevily se také komentáře naznačující, že zubaři, kteří přijali AmeriPlan, byli v dentálním světě smolařky a nebyli v něm příliš dobří. Protože můj zubař přijímá AmeriPlan Dental Savings Card a je zvolen nejlepším zubařem v Pittsburghu, nevšímejte si tohoto nesmyslu. Moje rada je naskenovat seznam zubařů ve vašem okolí, než půjdete. Tímto způsobem budete mít jistotu, že v docházkové vzdálenosti od vašeho domova existují zúčastnění poskytovatelé, a před návštěvou si můžete vyhledat jejich jména online. jsem cizinec.

AmeriPlan Dental Plus není plné pokrytí zdravotní péče, ale je to cenná alternativa k pokrytí zubní a zdravotní péče, která je vaší nejlepší šancí, jak kromě úspor v lékárnách ušetřit na zubaři, očním lékaři a chiropraktikovi. Ušetřila jsem asi 1000 $ za méně než 20 $ měsíčně, což pokrývá nejen mě, ale i mého manžela.

Podařilo se mi rozložit úspory ve výši 1 000 dolarů lépe jinam a nemusel jsem se více zadlužovat a vytěžit maximum z kreditní karty. Při registraci jsem se cítil pohodlně, protože nebyly žádné skryté poplatky a mohl jsem kdykoli zrušit. Žádné smluvní období bych nepodepisoval. Ještě větší dojem na mě udělaly úspory v lékárně, které jsem získal díky své slevové kartě lékárny Ameriplan na antibiotika a léky proti bolesti a léky na kyselý reflux mé ženy. Později jsme náš plán rozšířili o balíček AmeriPlan Healthcare – nabízíme další lékařské slevy u zubaře a úspory v lékárně DentalPlus.

Navštivte http://www.altcareonline.com a klikněte na LOCATE PROVIDERS na levém navigačním panelu pod My Benefits Plus, abyste našli lékaře, zubaře a lékárny ve vaší oblasti, kteří akceptují Ameriplan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *