Cenově dostupné zdravotní pojištění Tennessee – tyto mohou výrazně pomoci snížit vaši sazbu

By | 2 března, 2023

1. Zhubněte a vaše sazby zdravotního pojištění půjdou dolů. Váš BMI nebo index tělesné hmotnosti je důležitým faktorem při výpočtu rizika pro přenašeče. Čím vyšší je úroveň BMI člověka, tím vyšší je poměr.

Pokud je vaše BMI vysoké, znamená to jednoduše, že máte na svou výšku nadváhu. Nečekejte, až nyní zhubnete 30 kilo, protože zhubnutí pouhých 5 kilo vás může srazit na nižší úroveň BMI, což může způsobit ztrátu hmotnosti.

2. Skupinové plány jsou levnější než individuální plány. Takže pokud jste schopni to použít, použijte to. Ještě více to platí, pokud máte nadváhu, kuřák nebo starší.

Pokud máte zdravotní stav, kvůli kterému je individuální zdravotní pojištění příliš drahé nebo obtížné, může vám skupinový plán hodně ušetřit. Skupinový plán je skvělý způsob, jak snížit své pojistné na zdravotní pojištění, aniž by byla ohrožena kvalita pokrytí, které získáte.

3. Můžete snížit své pojistné o 50 % získáním a porovnáním nabídek zdravotního pojištění od širokého výběru pojišťoven. Důvody pro toto…

V Tennessee jsou stovky dopravců zdravotního pojištění a každý má pro každý profil jiné sazby. A to, že váš soused získal nejlepší sazbu u Pojistitele A, neznamená, že váš profil od nich také dostane srovnatelné nabídky. Můžete to zjistit pouhým získáním nabídek.

Takže se snažte získat co nejvíce nabídek od tolika poskytovatelů služeb ve státě, kolik můžete. Zvažte toto: Nebudete moci získat nabídky od více poskytovatelů. Pro začátek si najděte a porovnejte nabídky alespoň z pěti cenových stránek. Pokud tak učiníte, zvýšíte své šance na získání nejdostupnějšího zdravotního pojištění v Tennessee.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *