Celoživotní vs. Jednotné životní pojištění

By | 2 března, 2023

Životní pojištění by mělo být finančním poskytovatelem pro každou rodinu. I maminky v domácnosti by měly mít uzavřenou životní pojistku, aby byla rodina finančně kryta, kdyby se jim cokoliv stalo. Mnoho lidí si myslí, že životní pojištění je potřeba pouze u poskytovatele domácích financí. To není pravda, protože matka, která zůstala doma, se stará o potřeby domova a hlídání dětí stojí peníze, pokud tam není!

Při oslovování pojišťoven může být obtížné se rozhodnout, zda zvolit celou životní pojistku nebo termínovanou životní pojistku. Abyste se mohli informovaně rozhodnout, musíte porozumět oběma typům.

Celoživotní pojištění je pojistka, která se uzavírá tak, aby pokryla celý váš život až do smrti. Tento typ pojištění je většinou dražší. Když zemřete, stojí vás to, když zemřete. Celoživotní pojistka je dobrá pojistka, kterou si můžete znovu půjčit peníze, a také pojistka, o které víte, že bude trvat až do smrti, bez ohledu na to, co se stane, když zemřete.

Na druhé straně termínovaná životní politika je politika, která je nastavena na určitý počet let. Toto je nejoblíbenější typ pojistky, protože je často nejlevnější variantou. Doživotní politika platí pouze po určitý počet let. Pojistka je obvykle účinná po pracovní roky pojistníka. To pokrývá příspěvek poskytovatele domácích financí do domácnosti v průběhu let. Mnoho lidí se rozhodlo uzavřít pojistku, když mají malé děti. Obvykle se doporučuje, aby politika v době, kdy rostou děti. Poté, když čas vyprší a neminete, obdržíte platbu od pojišťovny. Poté, pokud chcete, můžete uzavřít další celoživotní pojistku, i když může být vzhledem k vašemu věku a zdravotnímu stavu dražší, nebo peníze použít či prodloužit na další dobu.

Bez ohledu na to, jakou životní pojistku si vyberete, je důležité mít místo, kde budete chránit finanční budoucnost své rodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *