Barva může vytvořit důvěru – dokonce i v agenty životního pojištění

By | 13 března, 2023

Před lety chtěla velká americká společnost vědět, jak různé barvy ovlivňují lidskou psychiku. Ve skutečnosti za tento výzkum utratili miliony dolarů.

Můžete se zeptat: „Proč by někdo utrácel tolik peněz za něco takového?“

No, byli byste překvapeni, kdybyste věděli, že objevili tajemství v barvě, která ovlivňuje způsob, jakým je jejich zákazníci, partneři a svět vnímá. Hlavní věc je, že pokud je tato barva použita správně, vytváří v lidské mysli při pohledu pocit důvěry a pohodlí.

Od té doby se tato 118 let stará společnost stala globální velmocí s inženýry a konzultanty ve 170 různých zemích a téměř 330 000 zaměstnanci. V roce Nemluvě o tom, že v roce 2005 vydělala 91 miliard dolarů ročně.

Nevím, jestli vám někdo dokáže věrně odhadnout, jak moc tento odstín modré přispěl k úspěchu tohoto korporátního giganta… ale mysleli si, že je důležité nosit ho hrdě ve svém logu.

Tento odstín modré je běžně označován jako IBM Blue a uhodli jste správně… společnost je International Business Machines Corporation, IBM, známá také jako „Big Blue!“

Malé věci, které budují důvěru… „Proč jsou tak důležité?“

Jak jste pravděpodobně viděli v posledních letech, odvětví životního pojištění bylo pod útokem kvůli menšímu počtu agentů. Tyto útoky se bohužel týkají nás všech…

A zasáhne nás tam, kde to bolí… „do peněženky.“

Jako kdybyste byli pojišťovací agent, polovina lidí vám buď zavřela dveře před nosem, nebo na vás zavěsila. Někteří lidé nás považují za zločince jednoduše proto, že jsme finanční poradci… vinni podle asociace.

Proto jsem zvedl příběh IBM Blue: Jako čtenář Million Dollar Leadership chci, abyste z něj vytěžili maximum. Jedním z největších problémů, kterým jako pojišťovací agenti a finanční poradci čelíme, je „být důvěryhodný nebo ne“, takže se s vámi podělím o každý malý nástroj a trik, který zlepší způsob, jakým vás vaši klienti, potenciální zákazníci a potenciální zákazníci vidí. .

Například byste měli vždy používat modré pero k podpisu svého jména…opět; Zde vstupuje do hry celý faktor důvěry. Můžete zvážit použití modré na papíře, který používáte jako stacionární… Další věc, kterou můžete udělat, je zvážit nošení tmavě modrého obleku nebo modré kravaty na setkání s vašimi klienty.

Dokonce jsem viděl, že nyní existuje kolínská s názvem Liquid Trust, která vzbuzuje důvěru v člověka, který ji ucítí. Cokoli funguje…není na škodu to zkusit!

Hlavní důvod, proč je důvěra tak důležitá… Prodávat někomu, kdo vám nevěří, je jako snažit se vtlačit čtvercový blok do kulaté díry… „To prostě nepůjde!“ Vidíte, když důvěřujete, odpor k slyšení toho, co máte říkat, se rozplyne.

Kážu o výhodách být dobrým posluchačem…a naslouchat tomu, co vaši klienti říkají a co chtějí…pokud jim skutečně a upřímně nasloucháte a dovolíte jim sdílet svá tajemství…nejen budete získat vaši důvěru, ale vaše provize a doporučení porostou exponenciálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *